Kreatyvka

Dodawanie produktów

Uzupełnianie oferty na stronie internetowej i portalach sprzedażowych

Prowadzenie sklepu internetowego, produkcja czy też tworzenie rękodzieła wiąże się z koniecznością wystawiania produktów na strony sprzedażowe oraz portale aukcyjne. Niezależnie od tego, czy produkty są pozyskiwane z hurtowni, czy też są naszej produkcji, trzeba stworzyć im unikalne i atrakcyjne opisy, które zarówno przyciągną oko klienta, jak i będą wartościowe pod kątem SEO. Powielanie choćby najlepszych treści nie służy pozycjonowaniu strony, a także Twojej wiarygodności w oczach potencjalnych nabywców.

Jeśli choć raz miałeś okazję ręcznie dodawać produkty, choćby z gotowymi opisami, wiesz jak wiele czasu to zajmuje. Zaoszczędź go i zajmij się planowaniem, tworzeniem oraz innymi, ważnymi aspektami Twojej działalności. Z moją pomocą Twoje produkty będą atrakcyjnie zaprezentowane oraz dobrze wyeksponowane zarówno na Twojej stronie, jak i portalach sprzedażowych.

Kontakt

Bardzo mi miło, że odwiedziłeś moją stronę. Zapraszam również do obserwowania profilu Kreatyvki na Facebooku oraz dołączenia do kreatyvnej społeczności. Bądźmy w kontakcie!

Telefon:

+ 48 667 291 383

E-mail:

biuro@kreatyvka.pl

Formularz kontaktowy