Kreatyvka

OBSŁUGA SOCIAL MEDIA

Dlaczego warto podjąć współpracę z Kreatyvką?

Jeśli...

  • nie masz czasu, chęci, czy po prostu nie czujesz się na siłach, by prowadzić swoje media społecznościowe (wstawiać posty, relacje, odpowiadać na komentarze, zajmować się współpracą blogerską / influencerską
  • masz założony profil ale widzisz, że aktywność jest znikoma i zastanawiasz się “po co mi to”?
  • chcesz zacząć się reklamować w social mediach ale nie bardzo wiesz jak?
favicon pióro

Zajmij się tym, co najlepiej potrafisz, a tę czasochłonną część swojej działalności zostaw mnie!

W każdy projekt angażuję się z takim samym zapałem, ponieważ uwielbiam to, co robię! Zarówno język treści, jak i grafik dobieram indywidualnie do branży oraz grupy docelowej.

Na początku każdej współpracy wykonuję research branży, a przede wszystkim rozmawiam na temat potrzeb i oczekiwań Klienta. 

Posty dzielę na informacyjne, sprzedażowe oraz angażujące społeczność profilu do interakcji. Od czasu do czasu wstawiam także przykładowe rekomendacje i pozytywne recenzje. Dziękuję fanom za wsparcie i dokonane zakupy. W porozumieniu z Klientem organizuję wydarzenia, konkursy i ankiety, które podnoszą atrakcyjność profilu. Interakcja z fanami jest bardzo ważna, dlatego często pojawiają się pytania, czasem także zagadki czy prośby o udostępnienie.

 

Grafiki do postów wykonuję w programie Canva, z wykorzystaniem zdjęć nadesłanych przez Klienta, zdjęć stockowych oraz grafik pobranych z witryny. Największe zainteresowanie budzą te treści, które są “żywe” i prawdziwe, dlatego zawsze zachęcam swoich Klientów do przesyłania zdjęć czy filmów, które pokazują codzienną pracę. Chętnie wykorzystuję produkty nadesłane przez Klienta do prezentacji w postach i rolkach. 

Swoimi działaniami staram się wzbudzać zainteresowanie obserwatorów profilu, a nie tylko ich informować o produktach czy usługach.

Zapraszam do mojego portfolio i do współpracy! 

Konta w mediach społecznościowych (przykłady)

Artykuły edukacyjne dla dzieci

Wydawnictwo Fenek - Przygody Fenka - Facebook + Instagram

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnościami

PSONI koło Częstochowa - Facebook + Instagram

Poradnia psychologiczna dla kierowców

Poradnia Psychologiczna dla Kierowców "Progresway" - Facebook

Sklep z artykułami papierniczymi i zabawkami

Sklep Kleks Warszawa - promocja lokalna sklepu stacjonarnego - Fb + Ig

Artykuły drewniane

Branża Beauty

JuDesign - własna marka artykułów dla zwierząt