Kreatyvka

Poprowadzę Twój biznes online

Usługi marketingu internetowego na każdą kieszeń:

  • prowadzenie kont w social mediach
  • obsługa stron internetowych
  • reklamy Google Ads oraz Facebook Ads
  • dodawanie produktów na strony internetowe oraz portale sprzedażowe
  • tworzenie witryn internetowych i projektowanie logotypów

Facebook, Instagram - prowadzenie kont

Bądź widoczny w mediach społecznościowych! To obecnie must have bez względu na branżę. Chcesz, by Twoje konto prezentowało się profesjonalnie?

Facebook Ads - reklamy na Facebooku i Instagramie

Docieraj do swoich klientów za pomocą atrakcyjnych reklam na Facebooku oraz Instagramie. Chcesz aby Twoje konto generowało większy ruch i przynosiło zyski?

Obsługa strony internetowej

Zajmowanie się stroną, dbanie o jej aktualizacje i strukturę, dodawanie treści jest ważne ale bywa czasochłonne. Chcesz mieć więcej czasu na zajmowanie się swoim biznesem?

Google Ads - reklama w Google

Widoczność witryny w top 10 w rankingu wyszukiwarki Google to marzenie każdego przedsiębiorcy. Chcesz aby Twoja strona wyświetlała się wysoko nawet mimo skromnego budżetu reklamowego?

Dodawanie produktów na strony i portale aukcyjne

Wstawianie produktów oraz zdjęć bywa długotrwałym i żmudnym zajęciem, zwłaszcza, gdy trzeba stworzyć oryginalne opisy. Chcesz aby pozycjonowały stronę i zainteresowały Twoich klientów?

Tworzenie stron www i logotypów

Przejrzysta, czytelna i interesująca strona internetowa zatrzyma wzrok Twojego klienta na dłużej, skieruje do Twojego produktu oraz usługi. Chcesz aby zarabiała i była wizytówką Twojej firmy?

Kontakt

Bardzo mi miło, że odwiedziłeś moją stronę. Zapraszam również do obserwowania profilu Kreatyvki na Facebooku oraz dołączenia do kreatyvnej społeczności. Bądźmy w kontakcie!

Telefon:

+ 48 667 291 383

E-mail:

biuro@kreatyvka.pl