Kreatyvka

Reklamy w Google Ads

Strona internetowa w top 10 bez pozycjonowania

Widoczność w sieci i pozycjonowanie strony internetowej w top 10 wyszukiwarki Google to być albo nie być każdego biznesu, jeśli chodzi o pozyskanie klientów oraz wypromowanie marki w Internecie. Dobrze skonfigurowana reklama Google Ads pozwoli na wypromowanie produktów i usług w określonym czasie bez konieczności ponoszenia kosztów przez długi czas, jaki jest potrzebny do ich wypozycjonowania.

Reklamy tekstowe typu search oraz graficzne - display'owe wyświetlane w witrynach należących do sieci partnerów Google wyświetlą Twoją stronę tej grupie odbiorców, która jest potencjalnie zainteresowana produktami i usługami jakie masz w swojej ofercie. Nie sztuką jest wydać ogromny budżet, a tak dobrać słowa kluczowe i stawki, aby reklama Google Ads stała się inwestycją, która się zwróci. Nawet, jeśli nie dysponujesz dużą pulą środków przeznaczonych na ten rodzaj reklamy, pomogę Ci wybrać te elementy oferty, które w danym czasie można wypromować. Rentowne usługi, nowe produkty, czy też okresowe promocje warto w ten sposób wyróżnić.

Kontakt

Bardzo mi miło, że odwiedziłeś moją stronę. Zapraszam również do obserwowania profilu Kreatyvki na Facebooku oraz dołączenia do kreatyvnej społeczności. Bądźmy w kontakcie!

Telefon:

+ 48 667 291 383

E-mail:

biuro@kreatyvka.pl

Formularz kontaktowy